איזה מקרר מומלץ לבחור ב-2021? המדריך המלא איך לבחור נכון

מקרר הוא אחד המוצרים הקריטיים ביותר לכל בית בישראל. בחירת מקרר מומלץ תסייע לכם להימנע מתקלות ולהנות ממקרר שקט ללא תקלות לאורך שנים.

קודם כל חשוב לברר מה הצורך שלכם במקרר. ישנם כמה סוגי מקררים: מקרר עם מקפיא עליון, מקרר עם מקפיא תחתון, מקרר דלת לצד דלת שבו המקפיא בצד שמאל.

אלו 3 הסוגים העיקריים של המקרר וכמובן שיש ביניהם הבדלים הן במחיר והן בפיצ'רים שהם מציעים.

מהו מקרר עם מקפיא עליון

מקררים אלו לרוב יהיו במגוון רחב של עומקים וגדלים וכמעט מתאימים לכל מיקום צר עד רחב. הגישה למקפיא תהיה נוחה מסוג מקררים הזה אך לתא המרכזי הגישה תהא מוגבלת.

מקרר עם מקפיא עליון יתאים יותר למשפחות ואנשים שמרבים להשתמש במקפיא. בנוסף גם המחיר שלו יהיה זול יותר משמעותית ויש כאלו שישמחו להתפשר על זה לטובת מחיר נמוך.

מה זה מקרר עם מקפיא תחתון

המקררים מהסוג הזה פחות נפוצים ולכן יש פחות התאמות לסוגי גדלים שונים במטבח. נוח מאוד לפתוח ולהשתמש בתא הקירור המרכזי, אך תא ההקפאה הופך לקשה לגישה.

המקרר עם מקפיא תחתון מתאים לכאלו שמרבים להשתמש בתא המרכזי ופותחים לעיתים רחוקות את המקפיא.

מקרר דלת לצד דלת – מתי כדאי?

זהו המקרר הגדול והיוקרתי ביותר. מבנה מקרר מסוג כזה נותן לנו גישה נוחה לכל חלקי המקרר.

חשוב לדעת כי המקרר מסוג כזה הוא צר כך שלהכניס דברים רחבים לא תמיד יסתדר לכם.

מקרר כזה מתאים למי שצריך נפח גדול של קיבולת ולרוב מאחסן מוצרים קפואים.

לסיכום, חשוב לבחור מקרר עמיד ואיכותי אשר מספק את צרכי הבית בצורה תואמת. חשוב לתחזק את המקרר לפי הוראות היצרן ובעת תקלה יש להזעיק טכנאי מקררים בחיפה על מנת לתקן את הבעיה לפני שתגרום לשרשרת בעיות בלתי נגמרת במקרר שלכם.

תמיד כדאי לבחון את כל סוגי הביקורות בשוק כדי להימנע מתקלות כמו רעשים מהמקרר ועוד תקלות שבטח לא תרצו לחוות כבר בשנה הראשונה שרכשתם מקרר חדש מהחברה.

כתיבת תגובה

חייגו עכשיו !