מה צריך לדעת על תיקון מקרר יין ואיך לתחזק אותו נכון?

המגמה בישראל ממשיכה לעלות כשמקררי יין צוברים תאוצה ומתחילים להימצא יותר ויותר בבתים של הישראלים. היום מקררי יין הפכו לנפוצים וניתן למצוא אותם גם בבתים רגילים ללא הכנסה גבוהה מהממוצע. הישראלים החלו גם הם לנסות ולהבין את עולם היין וממש לאמץ אותו כתחביב כפי שעושים במדינות אירופאיות רבות כבר מאות שנים של מסורת. המטרה של מקרר יין הוא בעצם לשמור בצורה מקצועית יותר על היינות השונים אותם אנו רוכשים בכסף רב.

מקרר יין עם בקבוקי יין

מה ההבדלים כצריך תיקון מקרר יין?

מקררי יין הם קטנים יותר מהמקררים המסורתיים שיש לכל אחד מאיתנו בבית. המקררים הם עדינים יותר ובעלי מפרט הרבה יותר צנוע מאשר מקררים גדולים. כמו כן מקררי יין לרוב יפעלו בטמפרטורות גבוהות ממה שאנחנו מכירים במקררים הרגילים וינועו סביב 14 מעלות צלסיוס.

במידה והבחנתם שהמקרר יין הפסיק לעבוד, לא מקרר, עושה רעש, או שהוא פשוט לא מקרר – חשוב לדאוג להזמין טכנאי מקררים מהר כדי לפתור את הבעיה לפני שהיין יתקלקל.

איך לתחזק מקרר יין בצורה נכונה?

את מקרר היין הקפידו לנקות לפחות פעם בשבועיים-חודש על מנת שלא יצטבר לכלוך וריח לא נעים. פעולת הניקוי תקל גם על זרימת האוויר.

הקפידו לוודא שמקרר היין נמצא במרחק של לפחות 10 סנטימטר מהקיר על מנת שיהיה מקום לכל הרכיבים לעבוד ללא התחממות יתר עקב חוסר יכולת בסירקולציית אוויר.

חברתנו מספקת שירותי טכנאי מקררים בחיפה והסביבה למגוון רחב של מותגי מקררים ובין היתר גם למקררי יין. במידה ונתקלתם בבעיה עם מקרר יין אל תהססו להתקשר אלינו ונשמח לסייע בפתרון הבעיה!

כתיבת תגובה